September News 4

Afbeeldingen niet zichtbaar?

Bekijk hier de Snakeware News Alerts in de browser!

Rethink_Snakeware

Rethink new strategies to grow business

Samen met ktc geven we tijdens de Rethink Conference op donderdag 30 september de webinar

Up close and personal 

 

Ons digital duo Tina Kats en Jan Hein Plinsinga praat je in 15 minuten bij over data, 1-op-1 marketing en echt relevante content in Up close and personal 

 

Wil je de middag volgen? Dat kan en is gratis!

 

30 september 2020 van 15:30 - 17:30

Aanmelden kan via onderstaande link en code.  

Aanmeldlink: https://lnkd.in/dSfSt99 Speciale code: SW20REF

header sentiment v3

One small step in Artificial Intelligence

Afgelopen week is er een nieuwe stap gezet in de ontwikkeling van ons Snakeware.cloud platform. Er is een machine learning model aan het CMS toegevoegd, dit datamodel hebben wij getraind in het ontdekken van sentiment in een tekst. Nieuwsgierig waarom we dit doen en wat we hiervan verwachten? Lees dan hier verder.

ui launcher

Nieuw! Trends 👨🏻‍💻

Elke week selecteren wij één interessant artikel op het gebied van Design, Online, en Tech. Om je te inspireren, informeren of uit te dagen. Deze artikelen verzamelen wij ook op onze website: www.snakeware.nl/trends zodat je ze altijd terug kunt vinden.

 

  • Design

  • Online 

 

  • Tech

Stem op Snakeware voor de Computable Awards!
Klik hier voor een instructie
Wil je de nieuwsbrief liever via WhatsApp ontvangen?
Stuur 'START SNAKEWARE' hier!
© Snakeware